larry1976.com.pl - Forum o Zarobku w Necie
hitleap - Autosurf, Który Pomoże Wypromować Twoją Stronę - Wersja do druku

+- larry1976.com.pl - Forum o Zarobku w Necie (http://larry1976.com.pl)
+-- Dział: Zarabianie w sieci (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Paid to Surf (/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: AutoSurf (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: hitleap - Autosurf, Który Pomoże Wypromować Twoją Stronę (/showthread.php?tid=110351)hitleap - Autosurf, Który Pomoże Wypromować Twoją Stronę - larry1976 - 06-28-2013 06:53 AM

[Obrazek: banner.png]


1. Nazwa programu :HitLeap

2. Przeznaczenie :Przedstawiam program służący do pozycjonowania dowolnej strony, nabijania statystyk z ruchu bezpośredniego, omijania systemów wartosciowania wprowadzanych przez Google i Alexa, zwiekszania wyszukiwań, zmiejszania procentu odrzuceń, omijania zabezpieczeń systemów reklamowych CPM.

3. Cena : Bezpłatny jak zwykłay autosurf, Płatny - subskrypcje w cenach od 3 EUR /m-c (zapewniające traffic bezpośredni)

4. Opis : Ten program to w wersji bezpłatnej w zasadzie zwykły autosurf, cała zabawa zaczyna się po wykupieniu abonamentu. Umożliwia on generowanie najcenniejszego ruchu jakim jest ruch bezpośredni, autosurf działa to w osobnym oknie przegladarki, w którym automatycznie w pasku adresu dodawane są adresy przegladanych kolejnych stron i przeglądarka sama na nie wchodzi. W ten sposób otrzymujemy ruch bezpośredni. Metoda rozliczenia odwiedzin w programie to posiadane minuty np. 1000 minut to w przybliżeniu 3000 wejść w zakresie od 15 do 25 sekund.

Funkcje w wersji płatnej
- Wybór źródła odwiedzin
- Ustawianie czasu przegladania strony w zakresie od 5 do 60 sekund
- Ustawianie ilości odwiedzin na godzinę
- Możliwość wstawianie stron prowadzonych poprzez przekierowanie wydszukiwania Google wraz ze słowami kluczowymi


Polecenia:
Mozliwe jest zarabianie na poleceniach, ale wyłącznie w przypadku posiadania płatnej subskrypcji Premium (w droższej opcji dostajemy aż 50% zysku z poleconego).

Link do programu:5. Sposób płatności i wysyłki : Płatność poprzez PayPal i Payza, aktywacją usługi jest automatyczna.


[Obrazek: banner.png]