ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze kroki w Get Paid.
05-15-2011, 03:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-23-2011 01:04 AM przez larry1976.)
Post: #1

Pierwsze kroki w Get Paid.

Hello world!

Krok Pierwszy:
Pierwsze i najważniejsze co będzie Ci potrzebne przy wkraczaniu w świat Get Paid-u to adres E-Mail. Jest on niezbędny podczas rejestracji w każdym z serwisów zarobkowych. Najbardziej polecaną przez wszystkich członków tego świata skrzynką pocztową jest GMail adres: Gmail.com. Możesz też korzystać z innych skrzynek lecz często zdarza się że maile aktywacyjne itp. często nie docierają lub zostają odebrane jako spam.

Krok Drugi:
Mimo że drugi to też bardzo ważny. Powinieneś założyć konto w jednym (lub kilku zależy od Ciebie) banku online. Konta te w większości przypadków są prowadzone za darmo tak więc możesz zakładać je bez obaw. Ich opisy możesz znaleźć w dziale: "Banki".

Krok Trzeci:
Warto teraz zastanowić się w jaki sposób chciał byś zarabiać pieniądze w internecie. Jest ich kilka np.: Get Paid to Read - Zarabianie za czytanie Płatnych maili
Get Paid to Click - Zarabianie za klikanie
A w ostatnim czasie bardzo popularne stały się płatne zadania i rejestracje. Jest w czym wybierać większość możliwości będziemy starać się opisać na naszym forum. Więc udaj się teraz na stronę główną wybierz jeden (lub kilka) sposób zarabiania następnie poszukaj odpowiadających Tobie serwisów.

Krok Czwarty:
Znalazłeś już serwisy odpowiadające Twoim potrzebom? W takim razie możesz przejść do kolejnego kroku już ostatniego. Po prostu zapisz się w wybranych przez siebie serwisach i bądź aktywny zbieraj pieniądze i wypłacaj je na swoje konto. Ot cała filozofia zarabiania w internecie!
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2011, 08:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-21-2011 06:40 AM przez larry1976.)
Post: #2

Podstawy Get Paid

Hello world!

Get Paid to Click - Jest jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania w internecie. Polega on na niczym innym jak na klikaniu w raklamy ( w postaci banerów, linków tekstowych, etc.) na stronach serwisów typu bux. Ten sposób zarabiania nie wymaga od nas wkładu własnego, ale jest możliwość inwestycji w tzw konto ulepszone, dzięki któremu nasze zarobki własne jak i z poleconych (z reguły) wzrastają. Lecz nie jest to konieczne. O co chodzi z zwiększeniem zarobków z poleconych. A więc w takich programach jest przyjęta zasada programu partnerskiego polegająca na zapraszaniu ludzi za pomocą specjalnie wygenerowanego linku polecającego. Co dostajemy w zamian? W zamian mamy pewien procent zarobków z osoby poleconej (np. 20%) przy czym ona nic nie traci!


Get Paid to Read - czyli zarabiaj za czytanie maili. GPTR inaczej nazywane firmami Mailingowymi są kolejnym popularnym sposobem zarabiania w internecie. Na czym to polega? Jak sama nazwa wskazuje. Dostajesz Maila czytasz (lub też nie Twój wybór) co jest zawarte w wiadomości klikasz w specjalny link i do konta doliczane są Ci należne pieniążki. Nie jesteś przekonany do tego z powodu zaśmiecenia skrzynki. To Cię zaskoczę! Nie musisz odbierać tych maili na własną skrzynkę pocztową, gdyż firma daje Ci możliwość odbierania tych wiadomości bezpośrednio na stronie serwisu! Nie musisz ale możesz odbierać je na swoim mailu. Czyż to nie udogodnienie? Tak samo jak w GPTC (Get Paid to Click) programy te oferują nam dodatkowo "program partnerski" polegający dokładnie na tym samym. Czyli zapraszaniu znajomych czy też nie znajomych Ci osób do programu dzięki czemu powiększasz swoje zarobki o te przykładowe 20%. Przykładem takiej firmy (swoją drogą bardzo dobrym) może być Sejfik.com.


Get Paid to Upload - jest obecnie jednym z najmniej wymagających od nas programów zarobkowania! Na czym to polega? Nie raz ściągasz pliki z internetu. A teraz pomyśl że w zamian za to ktoś inny zarabia? Czy nie chciał byś sam spróbować. W skrócie zarabiasz w zamian za udostępnienie plików w sieci. Dodatkowo większość firm oferuje użytkownikom ze słabym łączem tzw. remote uploadu - czyli po prostu zgrywania pliku z innego serwera bez użycia naszego łącza. Wystarczy tylko link bezpośredni do pliku. Uczestnictwo w tego typu programach w większości jest darmowe z możliwością rozszerzenia konta do konta Premium (płatnego również pod innymi nazwami). Co dostajemy w zamian za to? Na przykład zwiększą się nasze zarobki. Czy też plik wgrany na serwer będzie przechowywany tam dłużej niż na koncie darmowym lub na zawsze. Dodatkowo ściągając coś z tego serwisu po wykupieniu takiego konta robimy to bez jakich kolwiek limitów z pełną prędkością łącza. Czy to nie proste? Wyobraź sobie, że udostępniając np. znajomym zdjęcia z jakiejś waszej wspólnej imprezy zarabiasz na tym?


Get Paid to SurfBar - Na początek wyjaśnię wam mniej więcej co to jest ten cały SurfBar. A więc jest to mały programik ( plugin) wyświetlający banery reklamowe. Jest wyświetlany na ekranie naszego komputera nie zajmuje wiele miejsca i nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu (bynajmniej mi). A teraz do rzeczy firmy płacą nam właściwie za to, że normalnie użytkujemy swój komputer. Bo czy program mający zajmujący w granicach 460px/70px może Ci przeszkadzać? W tym okienku wyświetlają się banery przykładowe takie jak logo forum. A Ty nie musisz robić nic tylko mieć włączony program. W nie których co jakiś czas trzeba nacisnąć jakiś kod czy przycisk sprawdzający obecność przy komputerze. Dodatkowo takie serwisy oferują bardzo szeroko rozwinięty poziom polecanych użytkowników. Przykładowo 20Dollars2surf oferuje 10 poziomowy system poleconych i na każdym z poziomów 10% zarobków. Co to w ogóle znaczy? Zapisujesz się do programu i polecasz znajomemu "a" ten program i automatycznie zarabiasz 10% jego zarobków. Ale jemu bardzo się spodobał ten program i poleca go swojemu znajomemu "b" dzięki czemu zdobywasz poleconego na 2 poziomie i zarabiasz 10% ze swojego bezpośredniego poleconego "a" na pierwszym poziomie i z jego poleconego "b" tak samo 10% i tak aż do 10 poziomów. Teraz sobie wyobraź że polecisz program trzem znajomym a oni kolejnym 3 itd. To na drugim poziomie masz już 9 poleconych a gdzie do 10? Myślę że opis jest zrozumiały.Program Partnerski/Afiliacyjny - to narzędzie marketingu internetowego. Żeby zarabiać na programach partnerskich nie musisz wytwarzać i sprzedawać własnego produktu. Wystarczy że będziesz polecać produkty internetowych sprzedawców takich jak sklepy komputerowe, księgarnie, serwisy hostingowe, ogłoszeniowe które prowadza program partnerski. Możesz polecać przedmioty, usługi - zależy to tylko od Ciebie.


Zarabiaj na swojej stronie WWW - Co zrobić żeby nasza strona przynosiła nam jakieś zyski? Czy w ogóle to możliwe? Oczywiście! I jest na to kilka sposobów. Nasza strona może nam posłużyć jako pomoc przy programach partnerskich. Innym sposobem zaś jest umieszczenie reklamy z jakiegoś serwisu na swojej stronie zaliczającym kliknięcia w reklamę czy też jej wyświetlenia. Lub też wygospodarować jakieś miejsce na swojej stronie w celu sprzedaży reklamy w postaci np. banera/buttonu. Ogólnie rzecz biorąc strona generuje nam zyski na reklamach ale może robić to na różne sposoby. Jak dla mnie CPMProfit jest najciekawszy płaci za wyświetlenia a nie za kliknięcia na baner jak większość tego typu firm.
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości