ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AHP - przyszłość w pasywnym zarabianiu!
06-08-2013, 04:16 AM

Żarówka AHP - przyszłość w pasywnym zarabianiu!

Hello world!

[Obrazek: uyd84ko38326.gif]

Ad Hit Profits jest przykładem programu, który łatwo polubić. Prosty, przyjazny, intuicyjny skrypt AHP powoduje, że od samego początku dobrze się w nim czujemy. Sama konstrukcja programu również jest prosta, nie ma tu żadnej filozofii, a większość rozwiązań jest znanych z wcześniej działających programów.
Ad Hit Profits łączy w sobie elementy cyklera i surfa. Admin podaje, że jako klasyczny program revenue sharing AHP dzieli się z użytkownikami wypracowanymi zyskami w 100%, bez ekstra "działki" dla admina. To może być prawdą, ponieważ admin i tak może dysponować pewną pulą ad packów, za które nie musi płacić. Taka pula może wytworzyć się także z prowizji uzyskiwanej z poleconych. Dla nas to w sumie sprawa drugorzędna.
Wspomniałem o ad packach, które są paliwem całego systemu AHD. Ad packi nie są tanie, kosztują $45 i wyrabiają nam (jedynie?) 125% pierwotnej wartości, czyli $56.25. To niewiele przy propozycjach innych programów, ale nie w wartościach bezwzględnych jest sedno sprawy. Ad packi w AHP nie mają przypisanej określonej wartości dziennego przyrostu, ten jest zależny od zysków wypracowanych przez program. Warunkiem uzyskania naliczeń jest obowiązkowy surfing w sekcji reklamy, jednak 10-cio sekundowy timer powoduje, że 10 obowiązkowych reklam szybciutko przemija.

Minimum do wypłaty tylko - $10

[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2013, 07:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2013 05:46 PM przez larry1976.)

Fakty: AHP - przyszłość w pasywnym zarabianiu!

Hello world!

Witam Wszystkich

A więc tak zakupiłem 3 pakiety ( 06 06 2013 ) po $45 czyli zainwestowałem na start aż $135.

W dniu ( 07 06 2013 ) zrobiłem już 1 wypłatę $11.37 czyli na drugi dzień na STP wypłata pojawiła się natychmiast na STP !

Po tej wypłacie ( 07 06 2013 czyli dziś ) zakupiłem ponownie 3 pakiety za $135, wiem co myślicie oszalał!

Ale tak mam obecnie 6 pakietów za $270 stan obecny konta to $8.80 w sumie zarobiłem $20.17 czyli jutro zrealizuje nową wypłatę czyli za 2 - 3 dni $20 !!!! dowód poniżej :

06-15-2013, 11:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-16-2013 08:18 AM przez larry1976.)

Fakty 2: AHP - przyszłość w pasywnym zarabianiu!

Hello world!

Witam wszystkich, teraz podsumowanie systemu!

Moje płatności czyli zainwestowane środki :

A teraz to co nas interesuje Historia wypłat :

A teraz podsumowanie mój obecny stan konta :

Podsumowanie całości:

Zainwestowałem 6 pakietów w sumie za łączną kwotę $270 mój zysk to 6 x $56.25 czyli $337.50 więc na czysto jestem $67.50 do tego ten zysk uzyskałem w czasie 9 dni !!!. Więc jak dla mnie zysk jest super polecam jak by jakieś problemy i potrzebna pomoc z STP pisać na PW lub na PolishBux.pl zapraszam pomogę doradzę...........

Dokupiłem 1 pakiet dziś by dalej rozkręcać biznes.....!!!!!!!!!!!!

08-16-2013, 05:34 AM

AZB - bliźniaczy program

Hello world!

[Obrazek: b30yej2yy8as.gif]

Zasady podobne jak w AHP adpack 39$ kończy prace na 50$ uważam ze to dobra alternatywa , dobre naliczanie nawet w weekend !!!

[Obrazek: j53op5q9wxrp.gif]

Kliknij na baner by się zarejestrować

[Obrazek: uyhy0soi76pg.gif]

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości