ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paxum.com
02-23-2014, 04:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-23-2014 04:26 AM przez larry1976.)
Post: #1

Żarówka Paxum.com

Hello world!

[Obrazek: px2.gif]PAXUM Prywatne


PRZEGLĄD
Zarządzać swoimi finansami z Paxum Konta Osobistego.
Jeśli jesteś entreprenuer online i otrzymać swoje zarobki z wielu miejsc, Paxum e-portfel pomaga lepiej kontrolować swoje finanse. Nie jest dołączony do dowolnego miejsca pozwala zaoszczędzić czas i być wolne: swoboda podróżowania po świecie lub po prostu mają więcej czasu na relaks w domu, to jest Paxum. Większość banków nie oferują zaawansowaną bankowości online lub nie będzie można dokonywać przelewów z kont online. Jest to bardzo niewygodne, a gdy większość użytkowników internetowych są obecnie używane do procesów typu instant, staje się również bardzo obciążające i czasochłonne. Aby rozwiązać ten problem Paxum pozwala użytkownikom na wysyłanie i odbieranie pieniędzy bezpośrednio na konto Paxum albo przez przelew, przelew lub Paxum internetowego transferu między innymi użytkownikami Paxum. Poprzez gromadzenie wszystkich środków w jednym miejscu, można dodatkowo wypłacić pieniądze w dowolnym bankomacie, robić zakupy z kartą Paxum na każdej stronie lub cegły i zaprawy sklepu / restauracji lub po prostu przelać pieniądze z konta Paxum do osobistego konta bankowego w dowolnym miejscu świecie.
Otwierając konto internetowe z Paxum, można uzyskać natychmiastowy dostęp do pełnego systemu e-portfel, w którym można odbierać i wysyłać pieniądze od i do innych posiadaczy rachunków Paxum. Co ważniejsze, można poprawić elastyczność finansów jako zyskasz natychmiastowy dostęp do środków finansowych na całym świecie, i będzie można korzystać z pieniędzy, jednak uważasz, gdziekolwiek jesteście i podróży.


RACHUNEK BIEŻĄCY
Otwierając konto w Paxum automatycznie utworzyć rachunek bieżący w naszym systemie e-portfela. Domyślna waluta konta jest USD (dolar). Dzięki swojej Paxum rachunku bieżącym można:
Otrzymywać pieniądze od innych użytkowników Paxum.
Wyślij pieniądze do innych użytkowników Paxum natychmiast.
Fundusze obciążenie do konta Paxum z konta bankowego w dowolnym miejscu na świecie.
Załaduj środków na konto Paxum przez regularnych kontrolnych pocztą.
Przelew środków na Rachunku Karty Paxum do wykorzystania przez kartę Paxum jeśli należysz do programu korporacja płac.
Wypłacić pieniądze za pośrednictwem przelewem na konto bankowe w dowolnym miejscu na świecie.
Wypłaty środków czekiem pocztą.[Obrazek: px2.gif]


PAXUM firmy


PRZEGLĄD
Czy chciałeś kiedyś bank był bardziej elastyczny do Twoich potrzeb? Paxum jest roztworem. Paxum Inc nie jest instytucją bankową, ale oferujemy większość usług, które bank może zrobić oraz wielu innych jako system e-portfela. Jako właściciel firmy codziennych operacji może obejmować płacenia licznych pracowników, oddziałów lub dostawców. Jako posiadacza rachunku biznes Paxum, można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, bóle głowy, korzystając z naszego systemu e-portfel dla wszystkich Twoich potrzeb finansowych. Można tam wydać Paxum konta osobiste dla pracowników lub stowarzyszonych i płacić im przez przeniesienie pieniędzy z biznesu Paxum rachunku bieżącym do nich. Pieniądze są dostępne od razu w ich konta e-portfela. Jest to najszybszy i najbardziej opłacalny sposób zwrócić ludzi w dzisiejszych czasach. Oferujemy rozwiązania w jednym miejscu uzyskać większość Twoich potrzeb biznesowych, dzięki czemu można skoncentrować się na prowadzeniu i rozwoju firmy.

RACHUNEK BIEŻĄCY
Otwierając konto w Paxum, automatycznie stworzyć sobie rachunek bieżący w naszym systemie e-portfela. Domyślna waluta konta jest USD (dolar), ale inne waluty są dostępne na życzenie. Z bieżącego konta możesz:
Otrzymywać pieniądze od innych użytkowników Paxum.
Załaduj środków przelewem, potwierdzonym czekiem lub kartą kredytową.
Wyślij pieniądze do innych użytkowników Paxum.
Przelewać środki do innych kont.
Wypłacić pieniądze z konta bankowego.
Wysyłać do innych płatności masowych posiadaczy rachunków Paxum.
Wysłać przewody masowe do filii lub sprzedawców.
Tworzenie konta osobiste dla swoich oddziałów i pracowników (konto kwestia Msza jest dostępny)
Akceptujemy płatności na swojej stronie ** Należy pamiętać, że nie możemy przyjąć żadnej 3rd party Przelewy zasilić swoje konto.
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości