ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dla mnie najlepszy Bux w Sieci na dzień od $1,50 do $2,50
04-01-2014, 03:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-31-2014 06:33 AM przez larry1976.)

Żarówka Jak dla mnie najlepszy Bux w Sieci na dzień od $1,50 do $2,50

Hello world!

[Obrazek: ayuwage.gif]

REJESTRACJA ( kliknij tu lub na baner )

Wartość linków : 0.1¢ - 1.5¢
Poleceni : 10%
Średnie dzienne zarobki : $0.50+ ( z mojej praktyki chwile i miałem $1.00 !!! )
Minimum do wypłaty : $5.00
Oczekiwanie na wypłatę : 24 - 72 h
Akceptowane banki : PP, PA, LR

AyuWage.com, nie jest klasyczną firmą PTC. Niemniej jednak, większość pieniędzy otrzymacie za wykonywanie zadań które tak właściwie sprowadzają się do klikania w linki. Strona nie zajmuje dużo czasu ponieważ w kolejne linki można klikać nie czekając na zaliczenie czasu płatnego wejścia klikniętych uprzednio.

Dzienny zarobek w AyuWage.com to min. 50¢ (wyłącznie za klknięcia w 2 sekcjach które opiszę poniżej). Płatne zadania do wykonania (w tym także PTC), znajdziecie po zalogowaniu się, w dziale "Start Earning". Tam, pod napisem "Your Member Area Start Earning Options" znajdziecie 5 przycisków służacych do otwierania poszczególnych sekcji w których zarabiamy oraz przycisk "Click Here to Refresh!" do odświeżania strony. Na początku każdej sekcji znajdziecie instrukcje co należy zrobić żeby poprawnie zaliczyło nam wejście za które otrzymacie wynagrodzenie. Radzę je przeczytać żeby potem nie było płaczu że dostaliście warna.

Wygląd sekcji "View Sites" z przykładowym linkiem

[Obrazek: ayuwage_panel_zarabiania.png]

Sekcje w których zarabiamy i odpowiadające im przyciski to:

View Sites - zestaw najtańszych linków o wartości 2 Credits=$0.001 każdy. Aby zaliczyć poprawnie wejście wystarczy kliknąć w link i pozostawić otwartą stronę reklamodawcy przez minimum 20 sekund. Oczywiście nie trzeba czekać 20 sekund aby kliknąć w następny link. Wystarczy poczekać ok 5 sekund na przeładowanie strony AyuWage i klikać dalej. Jedynym warunkiem poprawnego wejścia, to jak pisałem, jest pozostawienie otwartej strony reklamodawcy przez 20 sekund. Moja rada: nie olewajcie tych linków. wyklikuje się je naprawdę szybko. Acha, w tej sekcji nie zwracajcie uwagi na napisy na przyciskach sugerujące wam kliknięcie w reklamy google na otwartych stronach. Uważajcie na buttony opisane "DONY CLICK @YUWAGE BOT DETECTION". To zabezpieczenie przed botami a za kliknięcie w taki button zostanie wam odjęta kasa z waszego konta.

Wygląd sekcji "View Sites" z przykładowym linkiem

[Obrazek: ayuwage_view_site_pl.png]

Regular Sites - tutaj znajdziecie linki o większym nominale od 10 Credits=0.5¢ do ≥ 30 Credits=1.5¢. Sekcja ta zawiera dwa rodzaje płatnych linków różniących się sposobem zaliczania płatnego wejścia. Linki są rozdzielone w dwóch kolumnach z których każda posiada osobną instrukcję.
Ja klikam właśnie w tą sekcję, odświerzają się co 5 min i mam z nich 6¢ co 5 min! Więc podsumowując co około 7min zarabiam 6¢ jak dla mnie njlepszy bux klikając oglądając tv naklikałem prawie $1 jednorazowo więc masakra Polecam!!!

Najlepiej to wam wyjaśni poniższy obrazek:

Wygląd sekcji "Regular Sites" z przykładowymi linkami

[Obrazek: ayuwage_regular_sites_pl.png]

Zgodnie z instrukcją, aby zaliczyć poprawne wejście, po kliknięciu w linki umieszczone w lewej kolumnie "FOCUSED SITE", trzeba pozostawić otwartą stronę reklamodawcy przez minimum 10 sekund a następnie musicie kliknąć w przynajmniej jeden link reklamy kontekstowej (zazwyczaj jest to Google AdSense). Aby wszystko funkcjonowało poprawnie, na czas korzystania z AyuWage.com musicie wyłączyć AdBlocka i NoScript w waszej przeglądarce. Jeśli tego nie zrobicie, nie zobaczycie na otwartych stronach reklam kontekstowych a to przecież w nie musicie klikać. Oczywiście można wyklikać wszystkie linki po kolei a dopiero później klikać w reklamy kontekstowe (przed kliknięciem w kolejny link należy jedynie zaczekać na przeładowanie strony AyuWage.com).

Aby poprawnie zaliczyć płatne wejścia z linków umieszczonych w prawej kolumnie "STANDARD SITES" wystarczy pozostawić otwartą stronę reklamodawcy przez minimum 10 sekund. Osobiście na takich stronach także klikam w reklamy. Podobnie jak poprzednio, można wyklikać wszystkie linki po kolei odczekując jedynie czas konieczny do przeładowania strony AyuWage.com.

Search Sites - w tej sekcji wynagrodzenie otrzymujecie za wykonanie konkretnego wyszukiwania. Oprócz instrukcji specyficznej dla tej sekcji, szczegóły zazwyczaj podane są w boxie z zadaniem. Wynagrodzenie za te zadania wynoszą po kilkaset Credits.

Signup Sites - w tej sekcji zarabiacie kredyty w zamian za zapisywanie się do innych programów.

Survey Sites - tutaj zarobicie dzięki wypełnianiu ankiet.

live - tu mamy live surf i Interactive surf.

live surf : zarabiamy 50 kredytów na godzinę ( włączamy i tyle kasa leci. P.S. Ja mam kompa włączonego 24h więc przez noc mam koło 400 kredytów z tego )

Interactive surf : zarabiamy 250 kredytów na 1h ale musimy surwować po stronach po prostu w pojawiające się stronie otwieramy zakładki i następna strona wskakuje.

Radio : Ciekawy sposób na zariabianie słuchamy radia internetowego zarabiamy 3-10 Kredytów co 10-30 minut.

Sam, codziennie korzystam z możliwości zarabiania oferowanych w dwóch pierwszych sekcjach oraz sporadycznie w sekcji trzeciej (wyszukiwanie). Średnie codzienne zarobki które podałem na początku opisu pochdzą z dwóch pierwszych sekcji.
Wasze działania są monitorowane. Za próbę ominięcia zasad podanych w instrukcjach np. za brak kliknięcia w reklamę kontekstową możecie otrzymać ostrzeżenie (o przyznaniu ostrzeżenia zostaniecie poinformowani maksymalnie po 15 minutach od próby oszustwa). 3 takie ostrzeżenia skutkują blokadą konta. Co 24 do 48 godzin, jest anulowane 1 ostrzeżenie.

Ze strony AyuWage.com można pobrać specjalny Toolbar do przeglądarki, dzięki któremu na bieżąco będziecie informowani o pojawieniu się nowych zadań do wykonania. No cóż, tyle w teorii ale w praktyce toolbar się nie sprawdza. U mnie pokazywał jedynie reklamy z dwóch ostatnich sekcji tj. Signup Sites i Survey Sites. Kiedy wyłączyłem monitorowanie tych sekcji, toolbar nie informował mnie już o pojawieniu się żadnych reklam chociaż tak naprawdę w 2 pierwszych sekcjach tj. tam gdzie faktycznie zarabiam, one były. Reasumując nie zalecam instalowania tego toolbaru. Sprawdzajcie czy pojawiły się reklamy bezpośrednio na stronie.

Jeszcze jedna WAŻNA INFORMACJA. Jeżeli zarejestrujecie się w bliźniaczej firmie Innocurrent.com którą opisuję poniżej, zanim zaczniecie w niej klikać, musicie się wylogować z konta AyuWage.com i odwrotnie.

A więc tak Dowód wypłaty :

1. Najpierw pokaże wam statystyki moich klików :

[Obrazek: ayuwage.jpg]

Zaczołem klikać 2/04 a złożyłem o wypłatę 8/04 tak jak widać na tabeli.

2. Wypłata nr.1 przyszła dziś czyli 16/04 oto dowód :

[Obrazek: ayuwage_pay.jpg]

Wypłata nr.2

Następna wypłata przyszła w 3 dni :

[Obrazek: ayuwage_pay2.jpg]

Podsumowanie do 7 dni roboczych wypłata dochodzi na konto !!!

Potwierdzam że to najlepszy bux !!!

Wypłata nr. 3

Czekam na 3 wypłatę $10, dowód wkleję jak dostanę przelew na PayPal , podsumowując na miesiąc lekko $20 idzie wyklikać, acha zapomiał bym zaiwestowałem w poleconych czyli kupiłem 200 poleconych za 4000 kredytów czyli za $2 nie warto było może z 1000 kredytów mi się wróciło!

[Obrazek: ayuwage_rented.jpg]

Tu macie aktualną moją historę zdobytych Kredytów :

[Obrazek: ayuwage_credyt_history.jpg]

Wypłata nr.3

Tak jak obiecałem wklejam dowód wypłaty nr.3 :

[Obrazek: ayuwage_pay3.jpg]

Wypłata nr. 4
[Obrazek: ayuwage_pay4.jpg]

Wypłata nr. 5
[Obrazek: ayuwage_pay5.jpg]

Wypłata nr. 6
[Obrazek: ayuwage_pay6.jpg]

Jeśli chodzi o zasadę kliknięć to róbcie tak, wyklikujcie tylko te najdroższe czekajcie jak się pojawią nowe i jeszcze raz do skutku, jeśli się już nie pojawiają, kliknijcie na te tańsze i po jakimś czasie wskoczą ponownie, te po 1,5 centa! Włączcie sobie surfa z niego macie 0,10 centów więc na luzie $0,50 na dzień wyciągacie, jeszcze zapomniałem o emailach też się co jakiś czas pojawiają, więc też z nich jest grosz, Więc, 2 takiego buxa jak ayuwage.com nie znajdziecie!!!

Tu macie aktualną moją historę zdobytych Kredytów ze świąt 23-29 grudnia 2014r

[Obrazek: awp1.jpg]

Więcej dowodów wypłat znajdziesz tu : Świeże Dowody Wypłat

[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2014, 05:01 AM

InnoCurrent.com

Hello world!

[Obrazek: innocurrent.png]

Wartość linków : 0.1¢ - 1.5¢
Poleceni : 10%
Średnie dzienne zarobki : $0.10+
Minimum do wypłaty : $5.00
Oczekiwanie na wypłatę : 24 - 72 h
Akceptowane banki : PP, PA, LR

Uwagi: PŁACI. InnoCurrent.com to bliźniacza strona firmy AyuWage.com. Możliwości zarabiania oraz zasady są identyczne więc nie będę powtarzał tego opisu a zainteresowanych odsyłam do opisu AyuWage.com zamieszczonego powyżej.

Ze spraw ważnych powtórzę to co pisałem przy AyuWage.com:
Podczas rejestracji nie używajcie adresów mailowych z serwisu o2.pl Nie dochodzą na te konta pocztowe maile weryfikacyjne. Najlepiej używać skrzynek gmail.com.
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości