ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cashgopher
01-30-2012, 02:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2012 05:44 PM przez larry1976.)

Żarówka cashgopher

Hello world!

[Obrazek: cw_728x90.jpg]

Minimum do wypłaty $10 na PayPal

Wygląda na to że działa na zasadzie Gomez PEER program pracuje w tle i nic więcej nas nie interesuje jaki zarobek jeszcze niewiem narazie testuje zobaczę jutro ile wyskoczy za dzisiejszy dzień napiszę co i jak!!!

Pisze że zarobki kształtują się w granicach więcej niż $10 a mniej niż $1000 na rok ale niby koło połowy się zarabia ciekawe?

A więc tak po wczorajszym dniu odpaliłem programik tak 16:00 no i wyskoczyło mi $0,03 za wczorajszy dzień, więc w sumie nie ma za dużo ale z drugiej strony w sumie za nic program działa w tle i tyle czasami wyskakują okna z przeglądarki Internet Explorer z reklamą ale nie za dużo i nie przeszkadza.

Dziś miałem $0,06!?!
I jeszcze jeden duży plus nie trzeba czekać na akceptacje tak jak w Gomez PEER
A więc tak podsumowując jak na razie na bija $0,06 - 0,10 niema źle!

P.S. Działa na Mozilla Firefox z Google Chrome nie współpracuje nie wiem jak z innymi przeglądarkami internetowymi?Po prostu nie idzie wejść i się zalogować na Google Chrome a na Mozilla Firefox bez problemu sam tego nie rozumiem?

[Obrazek: dn_468x60.jpg]

REJESTRACJA ( kliknij tu lub na baner )

Następnie na DOWNLOAD SOFTWARE wypełniasz formularz ściągasz programik instalujesz i wpisujesz swój email i hasło by go odpalić

[Obrazek: dn_468x60.jpg]
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości