ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWOŚĆ!!
08-02-2011, 01:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2011 01:19 AM przez saasa90.)
Post: #1

NOWOŚĆ!!

Hello world!

MyPay.pl
Wystartował 01.07.2011r. Zarabia się tam na wykonywaniu tzw. akcji- np. zapis do newslettera, udział w konkursie, polubienie danej strony na facebook. Wszystkie akcje są darmowe! Płacą za nie od 5 gr (polubienie) do aż 5 zł! Na żadnym buksie ani surfbarze nie zarobicie tyle w tak krótkim czasie! Wypłata jest realizowana na PayPal i polskie konta bankowe już od 7,50 zł. Z takimi stawkami za "akcje" osiągniecie to minimum bardzo szybko. Za poleconych dostaniecie 10%. Od czasu do czasu są też wysyłane płatne maile. Ostani, który do mnie przyszedł miał wartość 5 gr- czyli 5 razy więcej niż w buxie! Firma jest pewna i wypłacalna.

[link do rejestracji]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-30-2011, 07:30 AM
Post: #2

mypay.pl

Hello world!

[Obrazek: logo.png]


Tak działa mypal.pl

1.Zarejestruj się za darmo i bez zobowiązań

Aby zarabiać pieniądze musisz posiadać konto na stronie mypal.pl. Twoja rejestracja jest oczywiście darmowa i bez zobowiązań .Nie ma kosztów lub opłat . Twoimi danymi możesz w każdej chwili zarządzać . Wszystkie dane są traktowane poufnie i nie są ujawniane osobom trzecim.

2.Zmiana do strony z atrakcyjnymi promocjami

Aby zarabiać pienią dze zaraz po rejestracji, wystarczy sie; zalogować wpisują c swoją nazwą uźytkownika i hasło. Następnie kliknij na zakładke „akcje”. Tu zobaczysz wszystkie obecnie dostępne akcje, na których można zarabiać pieniądze.

3.Weź udział w akcji i zarabiaj pieniądze

Strona akcji pokazuje wszystkie konkursy w których można uczestniczyć . Znajdź konkurs w którym chcesz brać udział i kliknij na nazwę .Wszystkie akcje/konkursy są w 100% darmowe. Mała gwiazdka przy nazwie akcji/konkursu oznacza, czy akcja/konkurs jest faworytem/Ulubieńcem.

4.Wypłata zgromadzonych środków

Jak tylko zgromadzisz na swoim koncie kwotę w wysokości 10 PLN, możesz wypłacić ją za pomocą PayPal lub przelewem na swoje konto bankowe. Aby dokonać wypłaty, należy przejść do zakłdki „płatności”.

Zarejestruj się już teraz za darmo[Obrazek: logo.png]
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości