ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BinaLayer
05-22-2011, 08:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2013 09:57 PM przez larry1976.)

BinaLayer

Hello world!

[Obrazek: 468_60_1.gif]

BinaLayer jest Niemiecką firmą płacącą nam za wyświetlanie różnego rodzaju reklam na naszej stronie. Żeby być dokładnym płacą za zamknięcie reklamy czy kliknięcie w nią przez unikalnego użytkownika. To znaczy drugi raz reklama nie pojawi się jeśli dana osoba wejdzie na stronę ponownie.

Na początku swojego zarabiania na stronach testowałem też CpmProfit. Firma ta też płaci za wyświetlanie reklam. Są one dużo mniej inwazyjne niż te z BinLayer, ale zdarza się nader często że wyświetlane w tej sieci reklamy są po prostu brzydkie, a co gorsza reklamują się tam strony warezowe. Może te dwie rzeczy dało by się jakoś przeżyć gdyby nie kwoty za wyświetlanie reklam. Są one po prostu żenujące. Nie jestem w stanie podać konkretnych kwot bo to też zależy czy ktoś w te reklamy będzie klikał . Ale kwoty te są bardzo niskie.

O wiele bardziej opłacalny jest właśnie BinLayer. Kwoty dla polskich wydawców wynoszą za poszczególne rodzaje reklam odpowiednio:

(kwota za 1000 unikalnych użytkowników na stronie)

LayerAds:
1,00 EUR

HybridAds:
1,50 EUR

PopAds:
0,50 EUR

Czyli kwoty całkiem przyjemne.

A teraz wady wg mnie tego sposobu zarabiania na ruchu na stronie:

- nie mamy kontroli nad reklamami które się wyświetlają ( wprawdzie w tej sieci nie ma takiego badziewia jak w Cpmprofit no ale jednak)
- wszystkie typy dostępnych reklam są bardzo inwazyjne i raczej jeśli wpływają na zadowolenie użytkownika to raczej w negatywny sposób

Do systemu Binlayer można się zapisać pod tym adresem: BinLayer bądź poprzez baner na górze strony.

Strona obecnie dostępna jest w pięciu językach (angielski, niemiecki, polski i inne). Wypłata od 15 euro, 20 dolarów, 15 funtów lub 800 RUB na paypal (jest również opacja przesłania pieniędzy na webmoney i normalnym przelewem bankowym).

Polecam BinaLayer Mam zysk tak gdzieś $0,10 - $0,40 na dzień! Więc zapraszam do REJESTRACJI!

Kliknij tu a zobaczysz moje Statystyki z BinaLayer

Kliknij tu zobaczysz dowód wypłaty z BinaLayer

Również bardzo dobrym programem jest :

[Obrazek: cpm.PNG]

Z dnia 8 Październik 2011r - Aktualnie na koncie zgromadzonych jest : 303150.3 punktów (punkty te mogą być sprzedane za 30.32 PLN)

Min osiągnięte!

Punkty muszą być warte minimum 30 PLN aby je sprzedać.

Zawsze parę groszy POLECAM!!!

Polecam fajna sprawa za baner płacą kasę, dowód wypłaty wrzucę jak dostane przelew Zapraszam do Rejestracji!
(na dzień mam tak od 0,20 - 0,60 gr) !

Więcej poczytasz o nim tu : CPMProfit

[Obrazek: cpm.PNG]

[Obrazek: 468x60.jpg]

POLECAM RÓWNIEŻ

Rejestracja tu lub kliknij na baner

[Obrazek: 468x60.jpg]
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz