ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ProLink - ja już sprzedaje linki? A Ty na co czekasz?
10-17-2011, 08:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-22-2013 09:31 PM przez larry1976.)
Post: #1

Żarówka ProLink - ja już sprzedaje linki? A Ty na co czekasz?

Hello world!

[Obrazek: 240x400.png]Informacje o giełdzie dla Wydawców

Czym są linki tekstowe i jak wyglądają

Linki tekstowe są najskuteczniejszą formą promocji serwisu w wyszukiwarkach. Są też nieinwazyjną formą reklamy w serwisach www. Definiując link tekstowy warto zadbać o odpowiedni anchor tekst, który odzwierciedla Twój produkt lub usługę, które chcesz wypromować.

Jak definiuje się link tekstowy

Link tekstowy definiuje się po założeniu konta w zakładce "Zakup linków" w panelu użytkownika. Każda kampania w Prolinku zawiera adres serwisu, do którego kierujemy użytkowników, anchor teksty (teksty, będące odsyłaczami na docelowych podstronach), tekst przed linkiem oraz tekst po linku. Proponujemy układanie krótkich zdań promujących produkt / usługę, w którym nazwa produktu / usługi jest linkiem, a opis jest tekstem przed i po nim. System pozwala na przypisanie kilku anchor tekstów, które później możemy wybierać w wyszukiwarce. Dzięki temu nie musimy tworzyć wielu kampanii dla jednego linka.

Kto może kupić link tekstowy

Link tekstowy może kupić każdy. Nie musisz posiadać firmy aby kupować linki w Prolinku. Wystarczy, że założysz konto, wybierzesz serwisy, na których chcesz kupić linki i wpłacisz środki za emisję.

Płatności za linki tekstowe

Płatności za linki odbywają się za pośrednictwem systemu płatności Dotpay, który obsługuje wszystkie transakcje w Prolinku. Płatności za linki realizowane są w trybie live, zatem cały proces trwa najwyżej kilka minut, po czym Twój link już emituje się w serwisie Wydawcy. Ceny za linki podane w wyszukiwarce obejmują pakiety 30 dniowych emisji. Kiedy emisja kupionego linka dobiegnie końca, otrzymasz odpowiedni email, który pozwoli przedłużyć zakup danego linka na kolejny miesiąc.

Aktywacja linku tekstowego na stronie Wydawcy

Po wybraniu podstron, na których chcesz kupić linki automatycznie zawiadomimy o tym Wydawcę. Potwierdzi lub odrzuci Twoją propozycję zakupu linka. W przypadku odmowy - środki, które wpłaciłeś zostaną automatycznie zwrócone na Twoje konto. Wydawca ma 48 godzin na akceptację lub odrzucenie zgłoszonych linków, w przypadku braku reakcji, link zostanie automatycznie sprzedany po 48 godzinach.

Koszty oraz czas emisji

Ceny za linki ustalane są indywidualnie przez Wydawców, nie mogą jednak przekroczyć określonych przez giełdę progów. Wszystkie ceny, które widzisz w systemie, obejmują okresy 30 dniowych emisji. Zatem kupując link za np. 40 groszy oznacza, że kupiłeś 30 dni emisji swojego linka na wybranej podstronie Wydawcy.

Faktury VAT

Firmy, które kupują linki za pośrednictwem giełdy Prolink, mogą otrzymać fakturę wystawioną przez Prolink SA. Aby otrzymać fakturę należy zlecić jej wystawienie w terminie do 7 dni od momentu zakupu.

Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego też wdrożyliśmy system weryfikujący poprawność emisji kupionych linków w serwisach Wydawców. Codziennie nasz robot sprawdzi, czy kupiony przez CIebie link faktycznie się emituje. Jeśli z jakiegoś powodu jego emisja jest nieaktywna - Wydawca zostanie poinformowany w trybie natychmiastowym. Jeśli w ciągu 24 godzin emisja linku nie zostanie wznowiona, otrzymasz proporcjonalną część niewydanej kwoty, a emisja linku zostanie wstrzymana.


[Obrazek: 468x60.png]


Przewodnik dla Wydawców Prolinku

Do czego służy giełda linków tekstowych Prolink?

Giełda linków tekstowych Prolink jest Twoim dodakowym źródłem monetyzacji w sieci. Masz serwisy, na których chcesz zarobić dodatkowe środki? Dobrze trafiłeś, niech każda Twoja podstrona zarabia dla Ciebie. Reklamodawcy, korzystający z systemu mają możliwość detalicznego zakupu linków na podstronach, które dodasz do giełdy.

Kto może sprzedawać linki w Prolinku?

Linki tekstowe może sprzedawać każdy właściciel serwisu www. Nie musisz posiadać firmy aby sprzedawać linki w Prolinku. Wystarczy, że założysz konto, wybierzesz serwisy, na których chcesz sprzedawać linki i zainstalujesz odpowiednie kody. Następnie system będzie informował Cię o nowych zgłoszeniach na sprzedaż odsyłaczy.

Jak wyglądają linki tekstowe oraz ile zajmują miejsca?

Linki tekstowe są najmniej inwazyjną formą reklamy. W zależności od tego, gdzie zostaną umieszczone - najczęściej w ogóle nie przeszkadzają użytkownikom. Możesz sprzedawać maksymalnie po 5 linków na swoich podstronach. Pamiętaj, że system nie pozwala na ukrywanie linków.

Proces instalacji systemu na stronie

Proces instalacji jest krótki i bardzo prosty. Po założeniu konta i aktywacji, dodaj pierwszy serwis w zakładce "Sprzedaż linków". Nasz robot zliczy liczbę podstron, sprawdzi ile masz linków wychodzących i przychodzących, określi Page Rank dla każdej z podstron. Na podstawie tego ustalona zostanie cena za linki. Po indeksacji serwisu, otrzymasz maila o akceptacji lub odrzuceniu serwisu przez Administratora. Po zaakceptowaniu serwisu otrzymasz paczkę plików i kodów do pobrania i umieszczenia w swoim serwisie. Po poprawnej instalacji, system zostanie uaktywniony w wyszukiwarce linków. To wszystko! Od tego momentu zaczniesz zarabiać na swoich podstronach.

Jak wygląda proces weryfikacji sprzedawanych linków?

Link zostaje kupiony na Twojej podstronie tylko po Twojej akceptacji. Po wysłaniu chęci kupna linka przez Reklamodawcę, masz 48 godzin na zaakceptowanie bądź odrzucenie tego linka. W przypadku braku reakcji przez 48 godzin, link zostanie automatycznie sprzedany.

Jak wyglądaja rozliczenia za emisje?

Pieniądze za cały okres emisji pobierane są od Reklamodawcy z góry. Środki są naliczane na Twoje konto każdego dnia emisji. Czyli jeśli sprzedałeś link za 30 pln, codziennie przez 30 dni będziesz otrzymywał proporcjonalną część kwoty za poprawne 24h emisje.

Zrywanie emisji, problemy techniczne

Dbając o bezpieczeństwo Twoje oraz Reklamodawców wprowadziliśmy kilka istotnych zasad. System co 24 godziny sprawdza czy linki, które sprzedałeś faktycznie się wyświetlają. Jeśli z jakiegoś powodu np. problemów technicznych, linki nie są emitowane - masz 24 godziny na poprawienie usterki. Jeśli po tym czasie, sprzedane linki w dalszym ciągu są nieaktywne - Reklamodawca otrzymuje proporcjonalny zwrot niewykorzystanych pieniędzy, Ty z kolei ponosisz koszty prowizji.

Podatki

Przychody ze współpracy z Prolink SA uzyskane przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej traktowany jest jako przychód z tytułu działalności wykonywanej osobiście. Jest on określony w art. 13 UoPDoOF. Wydawcy zgłaszają ten przychód w swoim rozliczeniu podatkowym w części D w wierszu 5 formularza zeznania podatkowego. Wówczas w rubryce Przychód wpisują kwoty, którą zgromadzili w ciągu całego roku na swoim koncie Prolinka (niezależnie od tego, czy zostałą wypłacona przez Dotpay) a w rubryce Koszty uzyskania przychodów wpisują kwotę wynoszącą 20% przychodu. Dokładne kwoty przychodu znajdują się na formularzach PIT-11, które rozsyłamy do wydawców nieprowadzących działalności gospodarczej w lutym. Ci z Wydawców, którzy z różnych powodów nie muszą w ogóle zapłacić podatku dochodowego (np. mają ulgi lub ich zarobki nie przekraczają kwoty wolnej od podatku), mogą odzyskać kwotę zaliczek odprowadzoną przez Prolink SA na poczet ich podatku. Wystarczy, że uwzględnią przychód z Prolink SA w swoim rocznym zeznaniu podatkowym.

Faktury

Firmy, które sprzedają linki tekstowe przez giełdę Prolink muszą wystawiać faktury na Prolink SA przy każdym zgłoszeniu wypłaty z konta Prolink.


Wprowadzenie

System Partnerski pozwala Tobie zarabiać na promocji giełdy Prolink.pl poprzez umieszczenie reklamy (banner, link, przycisk) na swojej stronie www, w sygnaturze na forum, na swoim blogu itd. Gdy odwiedzający Twoją stronę kliknie na banner Prolinka i założy konto na giełdzie, zostanie Twoim poleconym. Otrzymasz 2,5% od każdej transakcji kupna / sprzedaży linków, którą zawrze w systemie. Nie czekaj zatem, pozyskaj użytkowników i pomnóż swoje zyski!

Zarobiem już ponad 1000zł w prolinku Polecam!

[Obrazek: 468x60.png]


REJESTRACJA (kliknij tu lub na baner)


[Obrazek: 468x60.png]


[Obrazek: 240x400.png]
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości