ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdFreeStyle
10-28-2011, 10:00 PM
Post: #1

Żarówka AdFreeStyle

Hello world!

[Obrazek: logo.jpg]


AdFreestyle.pl tworzy innowacyjne rozwiązania w zakresie prezentacji boksów reklamowych.
Aby wyświetlać reklamy należy podlinkować na stronie dowolne elementy (grafiki, linki), w dowolnym miejscu strony i dowolną ilość razy, po kliknięciu których otwiera się warstwa na pełnym obszarze strony, na której są prezentowane boksy reklamowe. AdFreestyle.pl nie wymaga przy tym wyłączności, dzięki temu możesz również wyświetlać reklamy od innych dostawców lub korzystać z innych sieci reklamowych. Reklamy mogą być także wyświetlane na stronach w całości wykonanych w technologii Flash.

Środowisko reklamowe prezentowane na warstwie oraz sama warstwa mogą być dowolnie konfigurowane przez Wydawcę w zakresie kolorystyki i przezroczystości tak, aby zachować stylistykę kolorystyczną serwisu, co pozwala odczuć odwiedzającym i Reklamodawcom, że Wydawca posiada pełną kontrolę nad emitowanymi reklamami i zapewnia wysoką jakość promowanych usług lub produktów.

Umieszczenie boksów reklamowych na warstwie umożliwia korzystanie z dowolnych form reklamowych oraz pozwala na stworzenie miniportalu, na którym Internauta nie tylko znajdzie reklamy, ale także przydatne narzędzia i funkcje, wiążące go z Reklamodawcami i Wydawcami.


Polecający

1) 10% dożywotnio z zysków poleconego z poziomu 1.

2) 2% dożywotnio z zysków poleconego z poziomu 2.

3) Nie musisz mieć nawet własnej strony i wyświetlać reklam, żeby zacząć zarabiać.

4) 6 miesięcy cookie.

5) Nagrody dla 3 najlepiej polecających.


Wydawcy

1) Intuicyjna obsługa. Wychodzimy z założenia, że na reklamach może zarabiać każdy. Do tego jednak potrzebny jest łatwy w obsłudze i czytelny system, dlatego położyliśmy nacisk na maksymalną prostotę obsługi i czytelność.

2) Najwyższe zarobki. Oferujemy Ci najwyższe stawki na rynku oraz przejrzyste zasady rozliczeń.

3) Na początek otrzymujesz 40% z tego, co otrzymujemy od Reklamodawcy za kliknięcia w reklamy na Twojej stronie.

4) Dużo większa klikalność niż w innych tego typu systemach, to większe zarobki.

5) Przyjazne dla użytkowników reklamy wyświetlane w warstwie, nie są nachalne, nie przeszkadzają w korzystaniu z serwisu.

6) Warstwy mogą być dowolnie konfigurowane przez Wydawcę w zakresie kolorystyki i przezroczystości tak, aby zachować stylistykę kolorystyczną serwisu.

7) Możesz podpiąć reklamę pod link tekstowy, grafikę, flash w dowolnym miejscu strony i dowolną ilość razy. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia,dlatego testuj różne rozwiązania, od tego zależy ile zarobisz.

8) Nie wymagamy wyłączności. Dzięki temu możesz oprócz naszych reklam wyświetlać reklamy innych operatorów.

9) Umieszczenie boksów reklamowych na warstwie umożliwia korzystanie z dowolnych form reklamowych oraz pozwala na stworzenie miniportalu, na którym Internauta nie tylko znajdzie reklamy, ale także przydatne narzędzia i funkcje, wiążące go z Reklamodawcami i Wydawcami.

10) Za przewinienia otrzymujesz kartki (żółtą, czerwoną lub czarną). Kartki przyporządkowane są do poszczególnych stron zarejestrowanych przez Ciebie w systemie, więc nawet jeżeli jedna z Twoich stron otrzyma czarną kartkę, to nie likwidujemy Twojego konta i dalej możesz czerpać zyski z pozostałych stron i użytkowników przez Ciebie poleconych.

11) Minimum formalności - wszystko załatwisz on-line.

12) Wypłata zgromadzonych środków już od 50,00 PLN.


Reklamodawcy

1) Płacisz za rzeczywiste wejścia na swoją stronę. Nasze reklamy są emitowane w modelu CPC (Cost Per Click). To znaczy, że u nas płacisz tylko za rzeczywiste wejścia na stronę (kliknięcia w reklamę), a nie za każdą odsłonę reklamy na stronie Wydawcy.

2) Minimalna wpłata 50,00 PLN na konto bankowe lub PayPal!

3) Minimalna kwota za kliknięcie wynosi 0,10 PLN!

4) Ustalasz budżet oraz kwotę za kliknięcie.

5) Pozycja reklamy widoczna w czasie rzeczywistym i zależna od kwoty za kliknięcie.

6) W statystykach widać ilość zaliczonych i niezaliczonych kliknięć (click fraud).


[Obrazek: logo.jpg]

REJESTRACJA (kliknij na link lub baner)

[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości