ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mybrowsercash
04-15-2012, 05:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-15-2012 07:45 AM przez larry1976.)

Ostrzeżenie mybrowsercash

Hello world!

[Obrazek: 728x90.gif]

Witam.

Przedstawiam Wam nową stronę do zarabiania za wyświetlenia i klikanie w reklamy. Zarabia się podczas przeglądania stron w internecie. Reklamy są wyświetlane z boku naszej przeglądarki internetowej (testowałem i działa na IE i Firefox, Chrome).

Po rejestracji, aby zacząć wyświetlać reklamy należy pobrać ze strony dodatek do przeglądarki.

Po zainstalowaniu otworzy się okno, które poprosi nas o podanie adresu e-mail i hasła. Podajemy takie same dane jak przy rejestracji. Od tej pory po ustawieniu częstotliwości wyświetlania reklam na High powinniśmy zauważyć pokazujące się reklamy. Niektórzy na przeglądarce Firefox muszą poczekać parę godzin aż reklamy zaczną się wyświetlać (ja tak miałem).

Na innym forum dużo osób potwierdza jego wypłacalność, więc nie jest to scam.

[Obrazek: 250x250.gif]

OPIS:
- Darmowe konto.
- Nie ma limitu jeśli chodzi o zarabianie.
- Maksymalna liczba poleconych to 40 dla konta standard.
- Od każdego poleconego otrzymujemy 45% jego zarobków !
- Na start otrzymujemy bonus około 0.60$ !
- Nie ma podanych konkretnych cen za wyświetlenia i kliki w reklamy, ale ja np. wczoraj za 1 klik w reklamę otrzymałem 12 centów !
- Minimum wypłaty: 20$ wypłacane na PayPal i AlertPay.
Po osiągnięciu minimum do 15 każdego miesiąca pieniądze będą wypłacone w kolejnym miesiącu pomiędzy 15 a 30 dniem.

[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości